NEW VISION Otomatik arşivleme ve yedekleme – New Vision FUNDUS

NEW VISION Otomatik arşivleme ve yedekleme

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında gerçekleştirdiğimiz Toshiba ultrason cihazı ile DICOM testi yapıldı.

Toshiba ultrason cihazı ile yaptığımız DICOM testi, hastanın görüntülerinin, videolarının ve hasta bilgilerinin aktarımı DICOM SR ve yazmış olduğumuz New Vision Ultrason yazılımız ile başarılı bir şekilde gerçekleşti.

İlk testimiz Toshiba cihazında bulunan hasta bilgilerinin, görüntülerinin ve videolarının yazılımımıza aktarılması yönündeydi. Test sonucunda Toshiba ultrason cihazından gönderilen veriler yazılımıza uygun veriler uygun yerlere yerleşebilecek şekilde aktarıldı.

New Vision Ultrason, bizim için bir yenilik ve kolaylık. Ölçümleri manuel olarak girmeyeceğiz artık otomatik olarak aktarılacak. Ve hepsini tek raporda otomatik olarak göreceğiz.

Aktarılan veriler, görüntüler veritabanında ve New Vision Ultrason yazılımımızda kayıt edildi. Kayıt edilen veriler bir rapora dökülerek daha kısa bir sürede PDF şeklinde yazdırılarak hastaya verilebilir.