Fundus Görüntülerinde Enhancement Teknolojisi – New Vision FUNDUS

Fundus Görüntülerinde Enhancement Teknolojisi

Fundus_Haze Enhancement Button

Retina fundus görüntüsü, retina ile ilgili hastalıkların teşhisinde önemli rol oynar. Küçük damarlar, mikroanevrizmalar ve eksüdalar gibi retina fundus görüntüsünün ayrıntılı bilgileri düşük kontrastlı olabilir ve retina görüntü iyileştirmesi genellikle retina fundus görüntüsü ile ilgili hastalıkları analiz etmeye yardımcı olur.
Görüntü iyileştirme işlemi New Vision Fundus’da bulunan “Enhancement” fonksiyonu (görüntü iyileştirme fonksiyonu) sayesinde çekilmiş her fundus görüntüsüne uygulanabilir. New Vision Fundus’a aktarılan görüntülere istenilen görüntü iyileştirme işlemi uygulanarak yeni görüntü kaydedilebilir. “Enhancement” fonksiyonları, oftalmik kamera ile çekilen fundus görüntülerini doktorun daha ayrıntılı inceleme yapmasına yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere göre “Enhancement” fonksiyonlarının hem doktorlara hem de hastalara fayda sağlandığı görünmektedir.

Görüntü iyileştirme işlemi sayesinde değerlendirilemeyecek kadar karanlık görüntüleri iyileştirilerek doktor tarafından analiz edilebilecek seviyeye getiriliyor.

Daha fazla bilgi için tıklayınız: https://www.nvfundus.com/